piątek, 12 października 2012

Cztery cienkopisy


Fanarty dla dwóch koleżanek z DeviantArta. A takie tam średniawe malunki. Akwarelowy szał przycichł, ogólnie nie mam teraz czasu na szał i nie mam czasu na nic hahahah.


Projekt człowiekojelenia, który zrodził się w mojej głowie jakiś czas temu i prosił o narysowanie. Lubię tworzyć takie dzikie postacie związane z naturą w stylu druidów itp.


Październik nie pozwala mi na dokończenie tego. Człowiekojeleń leży tak u mnie na biurku już od tygodnia i zasmuca białą pustką kartki.

No właśnie, październik, czas zabrania się za siebie. Teraz to rysuję tylko takie rzeczy XD. Biorę na zajęcia cztery różne cienkopisy do podkreślania notatek i w czasie nudnych wykładów zapełniam marginesy rysunkami. Tylko czemu marginesy magicznie i samoistnie powiększają się z dnia na dzień?
Tak więc w najbliższym czasie będę publikować notki jeszcze rzadziej i bardziej bez sensu niż dotychczas. Aż się nie zbiorę do kupy i nie ogarnę. TYLE DO ZROBIENIA A TAK MAŁO CZASU.

2 komentarze:

 1. Dokończ różowego pana Jelona :<

  Tak trochę offtopowo, ale czy wiedziałaś, że jelenie wymieniają co sezon rogi dzięki komórkom macierzystym, które zachowują swoje cudowne właściwości przez całe dorosłe życie? Nowa para odrasta jeleniowi bardzo szybko, o ile się nie mylę jest to kwestia parunastu, parudziesięciu godzin, a dotknięcie rosnącego poroża jest podobno już zupełnie niesamowite, niby że w dotyku są ciepłe i miękkie. Usłyszałam o tym w radiu miesiące temu i zapadło mi w pamięć, może Ciebie też to do czegoś zainspiruje ;d

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Różowego Q_Q *miał być czerwony w ostatecznej wersji ale nvm* Dokończę jak będę miała więcej czasu na to q_q i siły q_q

   Coś tam słyszałam tylko, że wymieniają rogi, ale to, jak to opisujesz, jest niesamowite *v* jeny jelenie są magiczne, dzięki za takie ciekawe info <3

   Usuń