środa, 26 grudnia 2012

Chwytliwy świąteczny tytuł notki

Jednak się zmobilizowałam i ostatnimi czasy natworzyłam trochę porządniejszych prac. Na początek daję dwie, które narysowałam w ramach Secret Santa na DeviantArcie. Prince Cicada dla Vine i Fal dla Achaii, postacie należą do tych właśnie dwóch pań.

Jeśli chodzi o drugą pracę, to korzystałam ze zdjęcia [link]. I jakoś tak spodobało mi się korzystanie ze zdjęć i takie bezkonturowe malowanie w Photoshopie pędzlem, że namalowałam jeszcze swoje własne dwie postacie - Bestiana i Laurę - korzystając ze zdjęcia właśnie [link]:Na zakończenie daję foto mojego handmade'u, a mianowicie szkatułki na maskotki. Maskotki to u mnie żadna nowość, szyję je od dawna i zawsze są tak samo nędzne, ale tutaj po prostu chwalę się przyozdobioną szkatułką :) Naklejanie materiałów i guzików to świetna zabawa, trochę jak kolaż czy coś. Kocham klej Vikol!Nie chce mi się nic pisać, jestem ogólnie bardzo zmęczona tymi całymi Świętami i wszystkim starość nie radość... Następna notka będzie podsumowaniem roku 2012, takim, jak w zeszłym roku (powiedzmy, że to już tradycja).

PS. Zapomniałam wrzucić coś, co rysowałam na początku listopada - może nie Świąteczne klimaty, ale co mi tam:EDIT: Zapomniałam o najważniejszym! Dziękuję wszystkim, którzy wchodzą na mojego bloga. Życzę Wam Wesołych Świąt :)

2 komentarze:

  1. Chciałam tylko napisać że ta postać mi się z wyglądu bardzo kojarzy z Cukier, możesz sobie pooglądać ninja-fanarty : D http://lalage.tumblr.com/image/37837312476

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. O wow, śliczna ta postać :D I rzeczywiście bardzo podobna :p

      Usuń