sobota, 9 marca 2013

Garść szkiców przedwiosennych


Wiosna~ gdzieś tam kiedyś tam chyba. Niektórzy już pewnie wiedzą, jak specjalne znaczenie mają dla mnie ptaki. Poza tym kocham ich śpiew, jestem gotowa znieść najgorszy mróz, żeby tylko jak najdłużej słuchać ich w otwartym oknie.


Fanart do FMA, mojego ulubionego komiksu, niedawno jakoś mi się przypomniał, choć czytałam go wieki temu... W połowie rysowania wysiadłam (ostatnio w ogóle często wysiadam i nie dotyczy to tylko rysowania...). May i Scar byli moją ulubioną "parą" ze względu na całkowicie odmienne charaktery.


Jakieś Meme znalezione na DeviantArcie. Boże jaka ja mało ambitna ostatnio. Oczywiście Cukier pasuje mi idealnie do każdego rodzaju potwora, jako że jest... no, potworna.

Ostatnio pisałam o nowej wymyślonej przeze mnie postaci, ostatecznie nazwałam go Freddie. Jest cieniem ożywionym przez złego czarnoksiężnika do złych celów. Zaczęłam zastanawiać się, dlaczego Freddie w pewnym momencie postanowił stać się dobry... i wymyśliłam prostą historię miłosną w stylu Pięknej i Bestii. Sarę McRaven stworzyłam kiedyś do erpega potterowskiego, w którego i tak nie grałam. Ma typowy krukoński charakter, dąży do swoich ambitnych celów, kieruje się ideami, jest raczej zdystansowaną i czujną obserwatorką. Świetnie mi pasowała do groźnego, ale naiwnego Freddiego. [link] [link] [link] [link]


Edit. A wracając do tematu FMA, mourimotonari.tumblr.com/post/44850821646/1-2-3-4-by-rei17.

4 komentarze:

 1. Hi!
  Swietny masz blog :)
  Chcialabym rysowac tak jak ty! :)
  Od jak dawna rysujesz ?

  lausalitartes.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dzięki wielkie :D rysuję odkąd mając 12 lat obejrzałam pokemony i digimony, i to mnie zainspirowało, a dziś mam już prawie 24 lata :P chociaż tak na poważnie zaczęłam interesować się sztuką od 19 roku życia, bo wcześniej to raczej tylko przerysowywałam mangowe postacie... :P aktualnie rysunek to jedna z moich mega pasji~

   Usuń
 2. komiksy :D

  ej, trzymaj się, to tylko przesilenie wiosenne. z mema najfajniejsza jest środkowa kolumna :D

  OdpowiedzUsuń